|   EN

MZK logoW dniu 5 marca 2020 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy w zakresie studenckich praktyk zawodowych z Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim sp. z o. o, pozwalające odbyć studencką praktykę zawodową dla studentów kierunku finanse i rachunkowość, studia pierwszego stopnia oraz studia drugiego stopnia, profil praktyczny oraz dla kierunku logistyka, studia pierwszego stopnia, profil praktyczny.  

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. powstał poprzez przekształcenie zakładu budżetowego i jest kontynuatorem 117-letniej tradycji komunikacji publicznej w Gorzowie Wlkp. Działalność koncentruje się na obsłudze komunikacyjnej miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz gmin ościennych tj. Bogdańca, Deszczna, Lubiszyna, Santoka.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawach związanych z realizacją studenckich praktyk zawodowych w Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim sp. z o.o. ze strony Uczelni w ramach zawartego porozumienia jest dr Andrzej Kuciński – opiekun praktyk zawodowych dla kierunku finanse i rachunkowość oraz dr Agnieszka Wala dla kierunku logistyka.

                                              

 

Back to top