Informujemy, iż w roku akademickim 2018/2018 Ośrodek Edukacyjny "Czym skorupka za młodu" realizować będzie projekt Uniwersytet Młodego Odkrywcy. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej podstrony!

http://ajp.edu.pl/akademia-malego-naukowca.html 

   

 

 

 


 


W dniu 10.01.2017r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplom, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 13.12.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego ze Skwierzyny, wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

          W dniu 29.11.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             W dniu 15.11.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 20 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 31.05.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu"  dyplom będący gestem podziękowania za udział w atrakcyjnych i owocnych zajęciach.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top