Drodzy i mili Przyjaciele!

Dobrze wiemy, że nie zawsze jest nam lekko żyć i jak czasami ciężko jest mówić o naszej niepełnoprawności. Obojętne, kogo z nas i w jakim stopniu niepełnosprawność dotknęła. Jednak nie musi tak być. Przecież wielu osobom udowodniliśmy, a przede wszystkim sobie, że damy radę!

Decydując się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim, już stawiliśmy czoła naszym problemom. Nie wstydźmy się naszej niepełnosprawności, spróbujmy iść przez życie z podniesioną głową.

Pomóc nam w tym pragną także władze Uczelni – Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim.

To dla nas, Drodzy Niepełnosprawni Żacy, drzwi Pełnomocnika Rektora ds. studentów niepełnosprawnych - pani dr Anny Dobrychłop są otwarte.

Dla Was powołano Radę Studentów Niepełnosprawnych przy Pełnomocniku Rektora ds. studentów niepełnosprawnych.

Pamiętajcie, że od nas zależy, jak wykorzystamy dane nam szanse. Udowodnijmy, że nie jesteśmy gorsi od innych studentów, a wręcz przeciwnie… Miejsca do pracy i działania w naszej Radzie starczy dla wszystkich.

Serdecznie zapraszamy!

 

Pełnomocnik Rektora ds. studentów niepełnosprawnych - dr Anna Dobrychłop czeka na wszystkich mających problemy, zapytania i oczekujących wsparcia oraz pomocy.

 

Biuro pełnomocnika, mieści się w gmachu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Teatralnej 25, pokój 112, czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.30.

Kontakt telefoniczny 506402869, email: annadobrychlop@o2.pl

Lokalizacja

Kontakt

Back to top